Tatil Dönüşünü Son Saatlere Bırakanlar Uzun Araç Kuyrukları Oluşturdu

Videoyu Aç Tatil Dönüşünü Son Saatlere Bırakanlar Uzun Araç Kuyrukları Oluşturdu
A
a

Kurban Bayramı Tatilinin Bitmesine Saatler Kala Ege Bölgesi’Nin Kavşak Noktası Konumundaki Afyonkarahisar’Da Tatilciler Dönüş Yoğunluğu Oluşturdu. Dönüş İçin Tatilin Son Saatlerini Tercih Eden Bir Çok Tatilci Özdilek Kavşağı’Nda Uzun Araç Kuyruklarına Sebep Oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kurban Bayramı tatilinin bitmesine saatler kala Ege Bölgesi’nin kavşak noktası konumundaki Afyonkarahisar’da tatilciler dönüş yoğunluğu oluşturdu. Dönüş için tatilin son saatlerini tercih eden bir çok tatilci Özdilek kavşağı’nda uzun araç kuyruklarına sebep oldu.
Ege Bölgesi’nin kavşak noktası konumundaki kentlerinden Afyonkarahisar’da, Kurban Bayramı tatilinin bitmesine saatler kala tatilciler kilometrelerce uzayan araç kuyrukları oluşturdu. Tatilin bitmesine saatler kala özellikle sahil bölgelerinden dönenler İstanbul, Ankara, Konya ve Kütahya istikametinde araç yoğunluğu yaşanmasına neden oldu. Sabah saatlerinde normal olan trafik yoğunluğu gece saatlerinde arttı.
Öte yandan kentin giriş ve çıkışlarından polis ve jandarma ekipleri araç yoğunluğunun azaltılması için yoğun çaba gösterdi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi