TEDBİR ALMAK ÇOK ÖNEMLİ!

Videoyu Aç TEDBİR ALMAK ÇOK ÖNEMLİ!
A
a

YouTube platformundaki ETOTV aracılığıyla düzenlenen seminerde, üyelere ve firmaların yöneticilerine “COVID-19 Sürecinde İşletmelerin Sürekliliği ve Sağlık Tedbirleri” için yapılması gerekenler hakkında bilgi verildi.

ETO üyelerine ve işletmelerin yöneticilerine yönelik düzenlenen seminer, YouTube platformundaki ETOTV aracılığıyla gerçekleştirildi. Seminere İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Aslı Melek Zeytin ve Halk Sağlığı Uzmanı Fatih Torlak konuşmacı olarak katıldı. 

TEŞEKKÜR ETTİ

ETO Başkanı Metin Güler, vatandaşlarımızın hayatını kurtarmak için sağlıkçılarımızın büyük bir fedakarlık örneği gösterdiğini söyledi. ETO olarak COVID-19 salgını sürecinde her türlü tedbiri almaya çalıştıklarını belirten Güler, hem çalışanlarının hem de üyelerinin sağlığını korumak için gayret gösterdiklerini dile getirdi.

ROLÜNÜZ ÖNEMLİ

Hastalığa yakalananların yaş ortalamasının düştüğünü belirten İl Müdürü Bilge, maske kullanımına özen göstermek gerektiğini söyledi. İş yerinde alınacak önlemlerin hastalığın bulaşma riskini azalttığını belirten Bilge, hastalık belirtisi gösteren çalışanların muayyene ettirilmesinin önemine dikkat çekti. HM

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi