TEDBİRLER TAÇLANDI!

Videoyu Aç TEDBİRLER TAÇLANDI!
A
a

Yerleşkelerinde ve birimlerinde üst düzey sağlık tedbirleri uygulayan Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir’in Güvenli Hizmet Belgesi’ne sahip en büyük meslek kuruluşu oldu.


ISO 9001, TSE ISO-10002, ISO 17024 belgelerine sahip olan, TOBB tarafından 5 yıldızla akredite edilen Eskişehir Ticaret Odası (ETO), TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ne de hak kazandı. ETO yerleşkelerinde, hizmet binasında ve birimlerinde Türk Standartları Enstitüsü tarafından yapılan denetlemeler neticesinde Eskişehir’in Güvenli Hizmet Belgesine sahip en büyük meslek kuruluşu oldu.
VALİ AYYILDIZ TAKDİM ETTİ
Eskişehir Ticaret Odası’nın aldığı “TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi” Vali Erol Ayyıldız tarafından ETO Başkanı Metin Güler’e takdim edildi. ETO Başkanı Metin Güler’i tebrik eden Vali Ayyıldız, ETO’nun uyguladığı tedbirler neticesinde “TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi” almasından memnuniyet duyduğunu dile getirdi. Belge takdiminde ETO Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muhammet Taha Güven, TSE Eskişehir Belgelendirme Müdürü İsmail Kaynarca ve ETO yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.
TÜM ÖNEMLERİ ALDIK
Belge takdimi için Vali Erol Ayyıldız’a teşekkür eden Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler ise, koronavirüs salgını sebebiyle hizmet binasında ve odanın tüm yerleşkelerinde üyelerin ve odadan hizmet alanların sağlığı için her türlü tedbiri aldıklarını söyledi. COVID-19 salgını sebebiyle alınan bu tedbirlerin resmiyete kavuşmasından, güvenli hizmet belgesiyle taçlandırılmasından mutluluk duyduklarını belirten Güler; güvenli hizmet belgesinin üyelere, tüccara ve esnafa örnek olmasını temenni etti. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi