Tek yürek olmalıyız

Videoyu Aç Tek yürek olmalıyız
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte deprem felaketinin yaşandığı kentlerden Malatya’da bir dizi ziyarette bulundu. Başkan Ataç, “Deprem sonrası birlik ve beraberlik içinde tek yürek olmamız çok önemli” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun, Veli Ağbaba, Gülizar Biçer Karaca ile birlikte, 6.8 büyüklüğündeki Elazığ depreminden etkilenen başlıca yerlerden Malatya’nın Doğanyol ilçesine gitti. Başkan Ataç, depremzede vatandaşlara Eskişehirlilerin geçmiş olsun dileklerini iletti.
TAM KADRO
Yıkılan ve hasar alan binalar hakkında yetkililerden bilgiler alan heyet, Doğanyol Belediyesi ve Doğanyol Kaymakamlığını da ziyaret etti. Depremden etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Ataç, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcılarımız Seyit Torun, Veli Ağbaba, Gülizar Biçer Karaca, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımız ile incelemelerde bulunmak üzere deprem bölgesindeyiz” diye konuştu.
GEÇMİŞ OLSUN
Ataç, sözlerine şu ifadelerle devam etti: “Deprem sonrası birlik ve beraberlik içinde tek yürek olmamız çok önemli. Eskişehirli yurttaşlarımızın yardımlarını da ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Elazığlı ve Malatyalı kardeşlerimize ve ülkemize bir kez daha geçmiş olsun.” HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi