Teknik adam aranıyor

Videoyu Aç Teknik adam aranıyor
A
a

Başkan Halil Ünal, teknik adam arayışlarına devam ediyor. 13 Haziran da yapılan genel kurulda göreve tekrar seçilen ve ardından yeni sezon için teknik direktör Ümit Özat ile pazarlık mamasına oturan Başkan Ünal, anlaşmaya varamadığı teknik adamın ardından, yeni adaylara yöneldi.

Eskişehirspor’da 2018-2019 sezonu için birlikte yola çıkacağı teknik adam konusunda görüşmelere devam eden Başkan Halil Ünal, birçok teknik adam arasında ince eleyip sık dokuyor.
ÜMİT ÖZAT OLMADI
13 Haziran da göreve tekrar seçilen ve 14 Haziran da Teknik direktör Ümit Özat ile Eskişehir’de görüşen Ünal, bu sezon alacağı konusunda anlaşmaya vardığı teknik adam ile, şampiyonluk primi, bir sonraki sezon alacağı ve gönderilmesi halinde alacağı tazminat konusunda yaşadığı sorunlar yüzünden, imza aşamasına gelen anlaşma bozulmuş ve Özat Eskişehir’den ayrılmıştı.
YENİ ADAYLAR VAR
Özat ile anlaşamayan Başkan Halil Ünal’ın, araya giren bayram tatili nedeniyle birçok teknik adam ile bu süreçte görüştüğü, adaylar arasında Yılmaz Vural, Hakan Kutlu, Bülent Uygun, Taner Taşkın gibi birçok isim olduğu öğrenildi.
BU HAFTA İŞ BİTECEK
Teknik adam tercihini henüz resmi olarak kullanmayan Ünal’ın, bugünden itibaren görüşmelere hız vereceği ve hafta sonuna kadar öncelikli olarak teknik adam sorununu çözmek istediği öğrenildi.
          
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi