Teknoloji Eğitiminde ‘Maskeli’ Oturum

Videoyu Aç Teknoloji Eğitiminde ‘Maskeli’ Oturum
A
a

Anadolu Üniversitesi Ev Sahipliğinde Gerçekleştirilen Mustafa Akgül Özgür Yazılım Kış Kampı, Farkındalık Oluşturmayı Hedefleyen "Maskeni Tak, Bilinci Yaşat!" Etkinliğine Sahne Oldu.

Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen Mustafa Akgül Özgür Yazılım Kış Kampı, farkındalık oluşturmayı hedefleyen "Maskeni Tak, Bilinci Yaşat!" etkinliğine sahne oldu.
LÖSEV ve Anadolu Üniversitesi Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü bünyesindeki Lösev Fayda Öğrenci Kulübü işbirliğinde düzenlenen etkinlik, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde gerçekleştirildi. Teknoloji eğitimi platformunda ilk defa gerçekleştirilen etkinlikte, bin 200 kişinin katıldığı yazılım kampında eğitimlere maskeli katılım sağlandı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Başar, Bilgisayar Araştırma ve Uygulama Merkezi Koordinatörü Mehmet Uğurlu ve beraberindeki akademik kadro da maskeleriyle mücadele eden “Onko” hastalarına ‘Yanınızdayız’ mesajı gönderdi.

"İnsanlık ölmedikçe insanlar da ölmeyecek"
Etkinliğin önemine değinen LÖSEV Halkla İlişkiler Sorumlusu Yasemin Durukan, “Ulusal değeri yüksek olan bu çalışmaya desteklerini sunan başta Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı olmak üzere Anadolu Üniversitesi’nin kıymetli akademisyenlerine, personellerine ve tüm katılımcılara duyarlılıkları için vakfımız adına teşekkür ediyoruz. İnsanlık ölmedikçe insanlar da ölmeyecek, demeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi