Alpata Eskişehir logo sağı

Temizlenmeyen Buz Sarkıtları Tehlike Saçıyor

Videoyu Aç Temizlenmeyen Buz Sarkıtları Tehlike Saçıyor
A
a

Afyonkarahisar’Da Yağan Kar Sonrası Çatılarda Oluşan Buz Sarkıtları Adeta Kazalara Davetiye Çıkartıyor. Afyonkarahisar Belediyesi’Nin Temizlemediği Buz Sarkıtlarını Üst Katlarda Oturan Bazı Vatandaşlar İse Ellerine Aldıkları Paspas Ve Süpürgeler İle Temizlemeye Çalışmaları İse Dikkatlerden Kaçmadı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’da yağan kar sonrası çatılarda oluşan buz sarkıtları adeta kazalara davetiye çıkartıyor. Afyonkarahisar Belediyesi’nin temizlemediği buz sarkıtlarını üst katlarda oturan bazı vatandaşlar ise ellerine aldıkları paspas ve süpürgeler ile temizlemeye çalışmaları ise dikkatlerden kaçmadı.
Kentte hafta içi aralıklarla devam eden kar yağışının ardından çatılarda biriken kar birikintileri güneşin etkisi ile erimeye başlayınca çatı saçaklarında buz sarkıtları oluşturdu. Buz sarkıtları özellikle kaldırımlarda yürüyen vatandaşlar için büyük tehlike oluşturuyor. Sarkıtların Afyonkarahisar Belediyesi tarafından temizlenmemesine ise bir çok vatandaş tepki gösterdi. Vatandaşlar sarkıtlardan kaçmak yani kaza yaşamamak için büyük gayret gösterirken, binaların üst katlarında oturan bazı vatandaşlar ise ellerine aldıkları paspas ve süpürgeler ile balkon ve pencerelerden uzanarak buzları kırmayı çalışmaları dikkatlerden kaçmadı.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi