Temmuz taksiti de ödendi

Videoyu Aç Temmuz taksiti de ödendi
A
a

Siyah-Kırmızılı kulübün dertlerinin başında gelen Sebastian Pinto’ya ödemeler devam ediyor. Yönetim dün Pinto’ya 6 bin 500 Euro’luk bir ödeme yaptı. Ağustos ayında da bir ödeme daha yapılacak ve rahat bir nefes alacak.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
 
Son bir taksit kaldı
Yıllardır Sebastian Pinto dosyasıyla uğraşan Eskişehirspor’da yönetim dün Şilili futbolcuya bir ödeme gerçekleştirdi. Pinto’ya taksitle ödeme yapan yönetim temmuz ayı taksitinde futbolcuya 6 bin 500 Euro’luk bir ödeme gerçekleştirdi. Puan silme, transfer yasağı ve küme düşme cezalarının gelmemesi için taksitleri aksatmamaya çalışan Mehmet Şimşek ve yönetimi bu konuda oldukça hassas davranıyor.
 
Kalanı Süper Lig’e çıkınca
Sebastian Pinto ile alacakları konusunda taksitli ödeme yönetimini uygulayan Eskişehirspor yönetimi ağustos ayında da 6 bin 500 Euro ödeyecek. Bu taksitin ardından Pinto’nun kalan alacağı ise Süper Lig’de ödenecek. Eskişehirspor, Süper Lig’e çıktığı takdirde Pinto geri kalan alacağını kulüpten alacak. Es Es yönetimi aynı uygulamayı Tanase dosyasında da yapmış ve Romen futbolcuya alacağını Süper Lig’de ödeyeceğinin sözünü vermişti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi