TEPEBAŞI BİR İNCİ

Videoyu Aç TEPEBAŞI BİR İNCİ
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşcıer ile bir araya geldi. Taşcıer, Başkan Ataç’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederken, “Tepebaşı halkına ne mutlu ki böyle bir başkanımız var. Tepebaşı bir inci gibi” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

CHP Milletvekili Jale Nur Süllü’nün de bulunduğu ziyarette Başkan Ataç ve konukları, ülke gündemine ilişkin sohbet etti. Buluşmada Taşcıer, Başkan Ataç’ı başarılı belediyecilik çalışmalarından ötürü tebrik etti.
HİZMET DEVAM EDECEK
Başkan Ataç’ın başarılı belediyecilik çalışmalarının yanı sıra pandemi sürecindeki uygulamalarını da tebrik ettiği belirten Milletvekili Taşcıer, “Bir milletvekili olmamın yanı sıra bir vatandaş olarak da teşekkür ediyorum, çünkü kendisi bu zor dönemde halktan yana bir yerel yönetim anlayışı sergiliyor. Tepebaşı halkına ne mutlu ki böyle bir başkanımız var. Kendisi, daha çalışmaları ile Eskişehir’e hizmet etmeye devam edecek. Tepebaşı bir inci gibi. Çok güzel, sosyal hayatın çok keyifli olduğu bir yer. Başkanımızı bir kez daha çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum” diye konuştu.
KADIN SAYISI ARTMALI
Ziyaretinden dolayı konuğu Taşcıer’e teşekkür eden Başkan Ataç da “Kendisi ile görüşmemizin ardından bir kez daha anladım ki kadın milletvekili ve belediye başkanlarımızın sayısı kesinlikle artmalı. Bir işe kadının eli değdiğinde, birçok güzel şey de kendiliğinden oluveriyor. Çok yakın gelecekte de tüm partililer el ele vererek CHP’yi iktidara getirecektir. Türkiye’nin refah seviyesini artırmak adına başka alternatif yoktur” ifadelerini kullandı. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi