Tepebaşı’Nda Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor

Videoyu Aç Tepebaşı’Nda Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor
A
a

Tepebaşı’Nda Üstyapı Çalışmaları Sürüyor

Tepebaşı Belediyesi ekipleri, kent genelindeki birçok noktada eş zamanlı olarak yol ve kaldırım çalışması sürdürüyor.
Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, yaz sezonu ile birlikte kent genelindeki mahallelerde gerçekleştirdiği üstyapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yoğun bir çalışma sürdüren ekipler, farklı mahallelerde bulunan birçok noktada eş zamanlı olarak yol ve kaldırım çalışması yapıyor. Asfalt çalışmaları; Şarhöyük Mahallesi Yücel, Hoşgör, Hoşnut, Besi, Şenay, Okul, Radar, Bahçeseven, Bakım ve Teymen Hepigler Sokak, Cumhuriye Mahallesi Kaptanağa Sokak, Uluönder Mahallesi Canbek, Altınbaş, Sonbahar, Kocalar, Özçelik, Özdemirler, Safir ve Tunaer Sokak, Şirintepe Mahallesi Yasemen, Önkol, Seki, Poyrazoğlu ve Ünalan Sokak, Batıkent Mahallesi Çatalca Sokak, Çamlıca Mahallesi İkitepeler, Uysaler Sokak’ta devam ediyor.
Kent genelinde kaldırım, kilit taş ve bordür çalışmaları yapan ekipler de birçok mahallede mesailerine devam ediyor. Son olarak Cumhuriye Mahallesi Kaptanbaba Sokak, Şirintepe Mahallesi Gözipek, Cihangirler ve Tomurcuk Sokak, Batıkent Mahallesi Gülensu, Altıpınar ve Bademli Sokak ile Şeker Mahallesi 4564. Sokak’ta kaldırım, kilit taş ve bordür çalışma gerçekleştirdi.
Gerçekleştirilen çalışmalar ile yollar ve kaldırımlar sorunsuz hale kavuşturulurken mahalle sakinleri de çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiriyor. Belediye yetkilileri, üstyapı çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde devam edeceğini ifade ediyor.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi