Tepebaşı’Nda Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor

Videoyu Aç Tepebaşı’Nda Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor
A
a

Tepebaşı Belediyesi Tarafından Gerçekleştirilen Üstyapı Çalışmalarında Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, Mahallelerdeki Yol Ve Kaldırımlarda Eş Zamanlı Olarak Yapım-Onarım Çalışması Gerçekleştiriyor.

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından ilçede gerçekleştirilen üst yapı çalışmalarında fen işleri müdürlüğü ekipleri, mahallelerdeki yol ve kaldırımlarda eş zamanlı olarak yapım onarım çalışması yapıyor.
Tepebaşı Belediyesi, ilçede gerçekleştirdiği üst yapı çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Birçok mahallede eş zamanlı olarak çalışan ekipler asfalt çalışmalarına; Yeşiltepe Mahallesi Sınırboyu Sokak, Çamlıca Mahallesi İnan, Yılmazay, Döğer, Pazar, Erkaya ve Eke Sokak’ta devam ediyor.
Ekiplerin kilit taş, bordür ve kaldırım çalışmaları gerçekleştirdiği noktalar arasında ise 20’ye yakın cadde ve sokak bulunuyor. Üst yapı çalışmaları çerçevesinde yol iyileştirme, stabilize, freze ve mekanik serim çalışmaları da Yeşiltepe, Sazova, Aşağı Söğütönü, Gündüzler, Çamlıca, Satılmışoğlu, Eğriöz mahallelerinde devam ediyor. Mahalle sakinleri üstyapı çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirirken, Tepebaşı Belediyesi yetkilileri de üst yapı çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde süreceğin belirtiyor.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi