Tepebaşı yangın bölgesinde

Videoyu Aç Tepebaşı yangın bölgesinde
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin, günlerdir devam eden söndürme çalışmalarına destek amacı ile bölgeye gönderdiği araçlar ve personel, Muğla’nın Milas ilçesinde yangına karşı mücadele ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediyesi, günlerdir devam eden ve tüm ülkede üzüntü ile takip edilen orman yangınlarına karşı destek ekibi ile bölgede yer alıyor.
Arazözler ve personeller ile yangın bölgesindeki çalışmalara destek olan Tepebaşı Belediyesi, Muğla’nın Milas ilçesinde gerçekleştirilen çalışmalara katkı sağlıyor. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da yangınların baş gösterdiği ilk günden bu yana bölgedeki yerel yöneticiler ile iletişim kurarak gerekli destek durumunda Eskişehir’in yardıma hazır olduğunu ifade ediyor.
Başkan Ataç konuya ilişkin değerlendirmesinde ise “Ülkemiz ne yazık ki zor günlerden geçiyor. Birçok noktada eş zamanlı meydana gelen orman yangınları; ağaçlarımız, canlılarımız, vatandaşlarımız ile birlikte canımızı da derinden yakıyor. Her bir köşesi cennetten bir parça olan memleketimizde, yangının küle çevirdiği görüntüler hepimizi derinden yaralarken, tüm zor günlerde olduğu gibi bugün de birlik ve beraberlik içindeyiz. Bu ruh ile kenetlenerek yaralarımızı saracak, ormanlarımızı yeniden yeşertecek ve daha güçlü yarınlara hep birlikte ulaşacağız. Yangın felaketinden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Dilerim söndürme çalışmalarında fedakarca ortaya konulan emek ve alın teri, hasar gören bölgelerimize deva olacaktır” sözlerini kullandı.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi