TESLİM OLMAYACAĞIZ!

Videoyu Aç TESLİM OLMAYACAĞIZ!
A
a

Eskişehirspor’da Başkan Mustafa Akgören, eski başkan Aydın Begiter’in, (B) Planı açıklamalarına cevap verdi.

Akgören, “Tüm olumsuz şartlara rağmen kulübün yok olmaması için, kanımızın son damlasına kadar mücadelemize devam edeceğiz. Teslim olmamak bizlerin tribüncülük ruhunda var” dedi.

 

Begiter ne demişti?

Siyah-Kırmızılı kulübün kurucu üyelerinden ve yöneticilerinden biri olan eski başkan Aydın Begiter’in, geçtiğimiz gün gazeteci Murat Dağtekin’e yaptığı açıklamalar, camiada büyük ses getirdi. FIFA dosyaları, transfer yasağı, takımın bu sezon 2. Lige düşecek olmasının yanı sıra, 200 milyon TL’yi bulan borç yükü altında kalan Eskişehirspor’u, yaşatmamak için uğraşanlar olduğunu belirten Begiter, “Yumurtlayan tavuğu kesmek istiyorlar. O zaman alacaklılar da yumurtadan olacaklar. Açıkça söylemek gerekirse dilim varmıyor söylemeye am, bu dosyalar ve borç olduğu sürece, bir Sakarya, bir Kocaeli, bir Mersin İdmanyurdu, Gaziantep gibi amatör kadar giden bir yol var. Yönetim genel kurul kararı almalı. Şehir bir araya gelip bu toplantıda yol haritasını veya kurtuluş reçetesini hazırlamalı. B Planını nasıl uygulayacağımızı tartışmalı. Şehrin artık ortak bir karar alması lazım. Yeni bir ruhla üniversiteden ikinci bir Eskişehirspor’u yaratalım” ifadelerini kullanmıştı.

 

Endişesini anlıyoruz

 

 

Yaşatmak için mücadele ediyoruz

Başkan Akgören, “Kulüp yok olmakla karşı karşıya fakat bizler yaşatmak için mücadele ediyoruz. Kendisinin görüşlerine saygı duyuyoruz. Bu göreve gelirken nasıl ve hangi şartlarda geldiğimizi camiamız biliyor. Eskişehirspor üzerinden oynanan birtakım oyunları bozarak bu taşın altına gövdemizi koyduk” ifadelerini kullandı.

 

İnancımızı kaybetmeden

“Tüm olumsuz şartlara rağmen kulübün yok olmaması için, kanımızın son damlasına kadar mücadelemize devam edeceğiz” diyen Akgören, “Teslim olmamak bizlerin tribüncülük ruhunda var. Bizler yönetici arkadaşlarımızla, teknik kadromuz, futbolcularımız ve taraftarlarımızla birlikte inancımızı kaybetmede yolumuza devam edeceğiz. Bu süreçte elbette yol gösterenler, yeni bir yol yapmak isteyenler olacaktır. Zamanı geldiğinde bizlerde kendi görüşlerimizi açıklayacağız” şeklinde konuştu.

1000
icon
nokta 1 Mayıs 2020 15:42

hırsızları yakalamıyan bekçi gibisiniz koştuk koştuk yorulduk diyeceksiniz.takım yok olncada tuh be kader diyeceksiniz

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi