Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Videoyu Aç Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
A
a

Bilecik'in Gölpazarı İlçesinde Belediye Ve Gölpark İştirak Şirketi İle Belediye-İş Sendikası Arasında Tek Oturumda Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde belediye ve Gölpark iştirak şirketi ile Belediye-İş Sendikası arasında tek oturumda toplu iş sözleşmesi yapılarak, imzaları atıldı.
Başkan Hayri Suer, imza töreni sonrası yaptığı açıklamada, çalışanların hak emek ve menfaatlerinin her şeyin üstünde ve kutsal olduğunu’ vurgulayarak, "Belediye personelimizin maaş ve sosyal haklarında ciddi artışlar olacak. Ben, sen yok, biz varız. Hepimiz Gölpazarı için var gücümüzle çalışmakla mükellefiz. Atılan imzalarda 2 yıllık kümülatif olarak toplamda yüzde 40’ın üzerinde bir artış olacağını, bununda ciddi bir ekonomik kazanım olacak. Yapılan bu toplu sözleşme ve önümüzdeki yeni yıl Belediye çalışanlarımız için hayırlara vesile olsun" dedi.
İmza törenine Gölpazarı Belediye Başkanı Sayın Hayri Suer, Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Gergin, Gölpark Şirket Müdürü Sayın Dündar Şahin, sendika temsilcisi Rıza Demir ve Belediye-İş Sendikası Eskişehir Şube Müdürü Ahmet Moripek’in yanı sıra sendikalılar da katıldı.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi