Toprak bebek için kermes

Videoyu Aç Toprak bebek için kermes
A
a

Eskişehirli SMA Tip 2 hastası Toprak bebeğe destek olmak için Büyükdere Mahallesi’nde bulunan Cemevi yanındaki sahada kermes düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehirli SMA Tip 2 hastası Toprak bebeğe destek olmak için Büyükdere Mahallesi’nde bulunan Cemevi yanındaki sahada kermes düzenlendi. Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği ve Vakfı tarafından düzenlenen kermeste çok sayıda stant açıldı. Toprak bebeğe destek olmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Mahsuni Ilgın, “Bugün Eskişehir’deki bütün sivil toplum örgütleri ile birlikte Eskişehir Hacı Bektaşi Veli Vakfı ve Derneği öncülüğünde Eskişehirli SMA Tip 2 hastası Toprak canımıza ışık olmak için bir kermes düzenliyoruz. Bugün akşam 19.00’a kadar kurmuş olduğumuz stantlarımızda bir kermes başlattık Yaklaşık 40 standımız var. Umut ediyoruz ki bu kermesimiz başarılı olacaktır ve Toprak canımıza katkımız olacaktır. İlerleyen günlerde farklı yerlerde yine stantlar açacağız. Toprak bebeğimize katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.


“HER TÜRLÜ DESTEĞİ BEKLİYORUZ”

Kermese katılan Toprak bebeğin babası Reyhan Yavaş, “Herkes Toprak için çalışıyor. Cemevi Hacı Bektaş Veli Derneği sağ olsun bugün bir kermes düzenledi Toprak için.Buradan kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Herkes Toprak’ın elinden tutmaya çalışıyor. Hamamyolu’nda da devam eden kermesimiz var. Kampanya bitene kadar oradayız yine. Her türlü desteğinizi bekliyoruz” diye konuştu. Anne Zehra Yavaş ise, “Toprak’a destek olan tüm derneklere, katılımcılara teşekkür ediyorum. Çok fazla maddi manevi desteğe ihtiyacımız var. Bize destek olan herkese teşekkürler” şeklinde konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi