Tuğrul bebek yardım bekliyor!

Videoyu Aç Tuğrul bebek yardım bekliyor!
A
a

15 aylık SMA Tip-1 hastası Tuğrul Bebek hayata tutunabilmek için yardım bekliyor. Tuğrul Bebek sağlığına kavuşabilsin diye canla başla çalışan gönüllüler “9 ay içerisinde kampanyayı tamamlamamız gerekiyor. Sizin 1 liranız bile bizim için çok değerli” diyerek destek çağrısında bulundu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
SMA Tip-1 hastalığına yakalanan 15 aylık Tuğrul Altun, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Tuğrul Bebek için hem ailesi ve yakınları hem de gönüllüler başlattıkları kampanyayı sonuçlandırmak istiyor. Yurtdışında tedavi görmesi gereken Tuğrul Bebeğe yardım toplanıyor. Hamamyolu Caddesi’nde stant açan Tuğrul Bebeğin eniştesi Erkut Doğan, kampanyalarının Valilik onaylı olduğunu vurgulayarak süreci anlattı. Doğan, “Tuğrul’umuz 15 aylık. 2 sefer kalbi durdu. 6 sefer entübe oldu kendisi. Kalbi durduğunda beynine su intikal etti. O suyun alınması için beyin ameliyatı geçirdi.Çocuğumuzun annesi öğretmen, babası polis. Görevleri nedeniyle Urfa’dalar. Annesi Eskişehirli, babası Urfalı” dedi.
KAMPANYA YÜZDE 25’TE
Kampanyanın şu anda yüzde 25’te olduğunu belirten Doğan, “Kalan yüzde 75’imizi inşallah 9 ay içerisinde tamamlamamız gerekiyor. Bu yavrularımız 24 aya kadar bu ilacı mutlaka alması gerekiyor. 13 buçuk kiloya ulaşmaması da gerekiyor. Eğer geçerse bu ilacı alamıyor. Tuğrul şu anda 9 buçuk kilo. Sadece sıvı gıda alıyor” ifadelerini kullandı. Devlet büyüklerine seslenen Doğan, “Devlet büyüklerimizden rica ediyorum; bu SMA’lı çocuklarımıza lütfen el atsınlar. Çünkü meblağ çok yüksek. Bu meblağ 1 milyon 825 bin dolar. Şu anda 460 bin dolardayız. İlacın tedavisi Dubai’de. Bir an evvel bu paranın toplanması gerekiyor” şeklinde konuştu.
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir