Tüm şehir göreve!

Videoyu Aç Tüm şehir göreve!
A
a

Pazar günü Afyon’da oynanacak olan Adanaspor karşılaşması için Es Es yönetimi resmi siteden bir açıklama yayınladı. Yönetim, “Yaşanan mağduriyetin hem mali, hem de manevi anlamda bertaraf edilmesi adına seçilmişlerin, atanmış ve şehri yönetmekle mükellef olan tüm ilgilileri Eskişehirspor yönetim kurulu olarak göreve davet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Kamuoyuna açıkladılar

Resmi siteden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Adanaspor TFF 1. Lig müsabakasının Afyon Zafer Stadı’nda oynanacağını kamuoyunun bilgilerine sunarız. Afyon Zafer Stadı’nın kulübümüze tahsisinde emeği geçen Milletvekilimiz Prof. Dr. Nabi Avcı ile Ak Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan’a ve stadyum kullanımına izin veren Afjet Afyonspor Yönetim Kurulu’na ayrıca teşekkürü bir borç biliriz”

Tüm şehre seslendiler

Yaşanan mağduriyetin hem mali, hem de manevi anlamda bertaraf edilmesi adına Eskişehir’de manevi desteğini bizlerden esirgemeyen tüm seçilmişlerin, atanmış ve şehri yönetmekle mükellef olan tüm ilgilileri Eskişehirspor yönetim kurulu olarak göreve davet ediyoruz”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi