Tuncer: “Hep Birlikte Geleceğimize Nefes Olalım”

Videoyu Aç Tuncer: “Hep Birlikte Geleceğimize Nefes Olalım”
A
a

Bilecik Bozüyük Orman İşletme Müdürü Rabiye Çolak Tuncer, Gelecek Nesillerin Çevre Bilinciyle Yetişmesi Ve Daha Yeşil Bir Türkiye İçin 81 İl İle Birlikte Bilecik’Te De Eş Zamanlı Gerçekleştirilecek Fidan Kampanyası Destek Beklediklerini Kaydetti.

Bilecik Bozüyük Orman İşletme Müdürü Rabiye Çolak Tuncer, Gelecek nesillerin çevre bilinciyle yetişmesi ve daha yeşil bir Türkiye için 81 il ile birlikte Bilecik’te de eş zamanlı gerçekleştirilecek fidan kampanyası destek beklediklerini kaydetti.
Tuncer, 11 Kasım da ülke genelinde gerçekleştirilecek ‘Milli Ağaçlandırma Kampanyası’na Bozüyük halkının da en üst düzeyde destek vereceğine inandığını söyledi. Tuncer, “Ülke genelinde gerçekleştirilecek ağaçlandırma seferberliği öncesi, ’Geleceğe Nefes’ (gelecegenefes.com) internet sayfası üzerinden, Bilecik’i seçerek katılım sağlanabilmektedir. Gelecek nesillere daha yeşil bir Türkiye bırakmak için gelecek nesillerimizin çevre bilinciyle yetişmesi için kampanyaya desteklerinizi bekliyoruz. Gelin hep birlikte geleceğimize nefes olalım” dedi.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi