TURİZM HEDEFİ ÇEŞİTLENDİRME

Videoyu Aç TURİZM HEDEFİ ÇEŞİTLENDİRME
A
a

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) tarafından düzenlenen ağ kurma kokteylinde, ülkemizin önde gelen toplantı turizmi (MICE) acenteleri Eskişehirli turizmcilerle bir araya geldi, iş birliği fırsatları değerlendirildi.

ETO, kongre turizmine ilişkin altyapının tamamlanmasının ardından işletme çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Eskişehir’de bir ağ kurma etkinliği düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte Eskişehirli konaklama, ulaştırma, organizasyon, acente ve rehberlik hizmeti sunan işletmeciler, ETO’nun konuğu olarak Eskişehir’e gelen MICE acentesi yöneticileriyle bir araya geldi.
DEĞER KATACAK
Konuk acente yöneticilerinin Eskişehir Fuar Kongre Merkezi bünyesinde bulunan Vehbi Koç Kongre Merkezi ve ETO-TÜYAP Fuar Merkezi’ni gezmesinin ardından başlayan kokteylde ETO Başkanı Metin Güler de bir konuşma yaptı. Tüm misafirlere hoş geldiniz diyen Güler, “Eskişehir sahip olduğu imkanlarla artık bir turizm kenti. Ancak kentimizin yeni hedefi turizmde çeşitlendirme olmalıdır. Bu nedenle Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’ni hizmete soktuk. Amacımız yerel gücümüzle, toplantı turizmi acentelerimizin tecrübesini bir araya getirerek kentimiz için değer yaratmak” şeklinde konuştu.
Turizmcilerden iş birliği
Başkan Güler’in konuşmasının ardından gerçekleştirilen ağ kurma kokteylinde Eskişehirli turizmcilerle MICE acenteleri bir araya gelerek iş birliği fırsatlarını değerlendirdi. 100’ü aşkın turizmcinin katıldığı etkinlikte, Eskişehir’de toplantı turizminde işbirliğine ilişkin ilk adımlar atıldı. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi