Turizm zabıtaları görev başında!

Videoyu Aç Turizm zabıtaları görev başında!
A
a

Tarihi Odunpazarı Bölgesi’ne gelen yerli ve yabancı turistlere daha iyi hizmet verebilmek ve ilçe tanıtımını daha iyi yapabilmek adına Odunpazarı Belediyesi Turizm Zabıtası görev başında. Yerli ve yabancı turistlerin Odupazarı’nı daha iyi tanımaları ve sorunla karşılaşmadan gezebilmeleri için kurulan Odunpazarı Belediyesi Turizm Zabıtası, 3 personelden oluşuyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

 

Turizm Zabıtaları, Odunpazarı’na gelen ve rehberi olmayan turistlere rehberlik yaparak; turistlerin Odunpazarı’nın tarihi, doğal ve kültürel yerlerini gezmeleri ve bilgi sahibi olmaları konusunda yardımcı oluyor. 

ŞİKÂYETLER KISA SÜREDE ÇÖZÜLÜYOR

Tarihi bölgeyi ziyaret eden konukların istekleri ve şikâyetlerini anlatabilmeleri için turizm zabıtalarının görevlendirildiğini belirten yetkililer, turizm zabıtaları sayesinde sorunları olan turistlerin konu ile ilgili muhatapları hemen yanı başlarında bulabildiklerini kaydetti. Bölgeye gelen turistlerin şikâyetlerini kısa sürede çözmeyi amaçlayan Turizm Zabıtası, bölgedeki işletmelerin de kontrollerini yapmayı ihmal etmiyor. (HM)

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi