“Türkiye artık eski Türkiye değil!”

Videoyu Aç “Türkiye artık eski Türkiye değil!”
A
a

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Fethi Özkara, Lületaşı Derneği Başkanı Behçethan Aktaş, Günyüzülüler Derneği Başkanı Engin Çapar ve beraberlerindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Vali Azmi Çelik’i makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Vali Çelik, “Türkiye artık eski Türkiye değil!” dedi.

 

Eskişehir’deki birlik ve beraberliğin daha çok sağlanması adına sivil toplum kuruluşlarının önemli görevleri olduğunu dile getiren Vali Çelik, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Eskişehir halkının rahat ve huzurlu bir hayat sürmesi için, toplumun tüm kesimlerini temsil eden insanlarla birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. Hepimiz, bu vatanın varoluşunu ayakta tutmaya çalışan hamiyetperver, vatansever, bayrağına ve milletine bağlı insanlarız. Birlik ve beraberliğimizin artması adına sivil toplum kuruluşlarımıza da büyük görevler düşüyor.  Sivil toplum kuruluşlarımız, halkın gerçek fikrini ortaya koymada, uzlaşmacı bir rol üstlenmektedir” dedi.

İyi niyet dilekleri için ziyarete gelenlere teşekkür eden Vali Çelik, Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını belirterek, Türkiye’yi çağ atlayan ve yenilikçi bir ülke olarak nitelendirdi. Gelişen ve yenilenen Türkiye’nin önünü kesmek için çeşitli entrikaların düzenlendiğini bildiren Vali Çelik, 15 Temmuz akşamı kalkışılan darbe girişiminin buna bir örnek olduğunu kaydetti. Fettullahçı Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilmek istenen bu girişimin, vatansever Türk Milletince engellendiğini aktaran Vali Çelik, Türkiye’deki huzur ve istikrarı kimsenin bozamayacağını söyleyerek, herkesi birlik ve beraberliği çağırdı.  HM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi