Türkiye’nin yararınadır

Videoyu Aç Türkiye’nin yararınadır
A
a

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bingöl ve yönetimini ziyaret ederek, parti yöneticileriyle Türkiye’nin iç ve dış meselelerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Ziyaretinde Türkiye’nin içinde bulunduğu durum karşısında kaygılarının aynı, mücadelelerinin ortak olduğuna vurgu yapan Çakırözer, “Demokrasi ve hukuk devleti hedefimiz doğrultusunda Millet İttifakı’nın devamını getirmek ülkemizin geleceği adına çok büyük anlam taşıyor. Bu bağlamda Millet İttifakı’nın devamı Türkiye’nin yararınadır” dedi.
İSTİŞAREYİ ÖNEMSİYORUZ
Çakırözer, “Türkiye’nin içeride ve dışarıda zorluklarla karşı karşıya olduğu dönemde Saadet Partisi’nin değerli yöneticileriyle istişarede bulunmayı önemsiyoruz. Bazı konularda farklı düşünsek bile Türkiye’nin demokrasi hukuk devleti ve adalet ihtiyacı konusunda, Türkiye’nin iyi yönetilmediği konusunda ortak kanaatlara sahibiz. Bu bağlamda demokrasi ve hukuk devleti hedefimiz doğrultusunda Millet İttifakı’nın devamını getirmek ülkemizin geleceği adına çok büyük anlam taşıyor” dedi. Saadet Partisi İl Başkanı Fesih Bingöl ve yönetimi de iç ve dış politikaya ilişkin partisinin görüşlerini, TBMM’deki yeni yasama yılından beklentilerini Çakırözer’e aktardı. İl Başkanı Fesih Bingöl ve yönetimi ziyaretleri için CHP’li Çakırözer’i teşekkür etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi