Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Tepebaşı’Nda Toplandı

Videoyu Aç Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Tepebaşı’Nda Toplandı
A
a

Toplantıya Tepebaşı Belediye Başkanı Ve Skb Encümen Üyesi Dt. Ahmet Ataç’In Yanı Sıra Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Ve Skb Başkanı Alinur Aktaş, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ve Skb Encümen Üyesi Yücel Yılmaz, Sandıklı Belediye Başkanı Ve Skb Encümen Üyesi Mustafa Çöl Katıldı.

Tepebaşı Belediyesi, 2004’ten bu yana kurucu üyesi olduğu Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği’nin (SKB) Aralık ayı Encümen Toplantısı’na ev sahipliği yaptı.
Toplantıya Tepebaşı Belediye Başkanı ve SKB Encümen Üyesi Dt. Ahmet Ataç’ın yanı sıra Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve SKB Başkanı Alinur Aktaş, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve SKB Encümen Üyesi Yücel Yılmaz, Afyon Sandıklı Belediye Başkanı ve SKB Encümen Üyesi Mustafa Çöl katıldı.
Encümen toplantısında, birlik adına yapılacak yarışmalar ve ödülleri, birliğe üyelik il nüfus kriterleri, birliğin mevcut danışma kurulu üyelerinin durumu ve yeni başvurular, 2019 yılı aktarma kaydı gibi gündem maddeleri görüşüldü.
Günün anısına hediyelerinde verildiği buluşmada Başkan Ataç, konuk belediye başkanlarına Eskişehir Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu eserlerini de tanıttı.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi