Türkiye Şampiyonası Eskişehir’de başladı

Videoyu Aç  Türkiye Şampiyonası Eskişehir’de başladı
A
a

Türkiye Kano Federasyonu ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle 22-24 Temmuz tarihlerinde Eskişehir’dedüzenlenen “Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası” başladı. Şampiyonada 29 kulüpten 265 sporcu şampiyonluk mücadelesi veriyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Su sporlarında önemli organizasyonlara ev sahipliği yapmaya devam eden Eskişehir, Türkiye Kano Federasyonu ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle düzenlenenDurgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’na ev sahipliği yapıyor.
Türkiye Kano Federasyonu 2022 programında yer alan Eskişehir Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası,“Büyükler, Gençler, Yıldızlar, Minikler, Mini Minikler Erkek ve Kadın”kategorilerinde 1000, 500 ve 200 metre yarışları ile tamamlanacak.
Büyükşehir Belediyesi tarafından Odunpazarı ilçesi Mamuca’da hayata geçirilen ve olimpik kano parkuru ve otomatik çıkış sisteminin debulunduğu SarısungurGöleti’ndeki şampiyonada, 14 ilden 29 kulüp ve 265 sporcu kupa mücadelesi veriyor.
Şampiyonada 1. gün 1000 metreeleme ve final yarışları ile yapılırken, 2. gün 23 Temmuz Cumartesi 500 metre eleme ve final yarışları, 3. gün olan 24 Temmuz Pazar 200 metre eleme ve final yarışları gerçekleştirilecek.
Şampiyona, 24 Temmuz Pazar günü düzenlenecek kupa töreniyle sona erecek.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi