Türkiye Üçüncüsü Doruk’Tan Dpü’De Gösteri Uçuşu

Videoyu Aç Türkiye Üçüncüsü Doruk’Tan Dpü’De Gösteri Uçuşu
A
a

Türkiye 3.’Sü Doruk’Tan Dpü’De Gösteri Uçuşu

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Teknofest Türkiye Drone Şampiyonası’nda üçüncülük elde eden Kütahya Teknokent girişimcisi Doruk Cengiz, Kütahya protokolü için Dumlupınar Üniversitesinde gösteri uçuşu gerçekleştirdi.
Rektörlük binası önünde düzenlenen gösteriye Kütahya Valisi Ali Çelik, Kütahya milletvekilleri İshak Gazel ve Ceyda Çetin Erenler, Rektör Prof. Dr. Kazım Uysal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Muammer Gavas, Prof. Dr. Hasan Göçmez, Prof. Dr. Atilla Batur, Genel Sekreter Miktat Bektaş, AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Kütahya Tasarım Teknokent Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz ile akademik ve idari personel katıldı.
Çalışmalarını Kütahya Teknokent’in Ön Kuluçka Merkezi’nde sürdüren ve 2021 Teknofest Türkiye Drone Şampiyonası’nda Türkiye üçüncülüğü elde eden Doruk Cengiz, elde ettiği başarının ardından Üniversiteye yaptığı ziyarette, Kütahya protokolü için de bir gösteri uçuşu düzenledi. Vali Çelik ve milletvekilleri Gazel ve Erenler de gösteriyi drone’un üstündeki kameraya bağlanan gözlük ile deneyimledi.
İzleyenlerin beğenisini toplayan gösteri sonunda protokol üyeleri Doruk Cengiz’i kutlayarak başarılarının devamını dilediler.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi