TÜRKİYE’YE ÖRNEK

Videoyu Aç TÜRKİYE’YE ÖRNEK
A
a

Özel Antalya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ramazan Katkıcı beraberindeki heyetle birlikte Özel Eskişehir OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek okul hakkında bilgi aldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Özel Antalya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ramazan Katkıcı, okul idarecileri Ömer Bacanak ve Aydın Topuz ile birlikte Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, Eskişehir OSB Başkan Vekili Metin Saraç, okul müdürü Rahmi Özyiğit’ten okul hakkında bilgiler aldı.
25 YILLIK HAYAL
Eskişehir OSB Meslek Lisesi kurulması, ders programları ve işleyişi konusunda bilgi almak üzere Antalya’dan gelen heyet üyelerini ağırlayan EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Eskişehir sanayisinin 25 yıllık hayalini bu okul ile gerçekleştirdik. Her yönüyle öğrencilerimize ve öğretmenlerimize layık olacak, dört dörtlük bir okul yaptık ve il sanayimizin hizmetine sunduk. Buradan yetişecek il sanayimizin yetişmiş insan gücü ihtiyacını karşılamada çok büyük rol oynayacaklar” diye konuştu.
3 BÖLÜMDE HİZMET
Özel EOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Rahmi Özyiğit okul hakkında bilgi vererek, “Geçtiğimiz yıl 100 öğrencimizle geçici binamızda eğitime başlamıştık, bu eğitim döneminde yeni okul binamızın tamamlanmasıyla birlikte 270 yeni öğrenci daha alarak, yeni eğitim yılına başladık. Okulumuz metal teknolojisi, endüstriyel otomasyon teknolojileri, plastik teknolojisi, makine teknolojisi ve elektrik ve elektronik teknolojileri bölümünden oluşmakta olup bu yıl 3 bölümle eğitim vermekte” diye kaydetti.
DEV YATIRIM
Özel Antalya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ramazan Katkıcı ise, “Özel Antalya OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi biz de yeni bir ana kampüs yapıyoruz. Gördüklerimiz bizi son derece etkiledi. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi büyük bir iş çıkarmış. Eğitime dev bir katkı sunmuş. Türkiye’ye örnek bir okul inşa etmiş” ifadelerini kullandı. HM
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi