Türkiye’ye örnek şehir

Videoyu Aç Türkiye’ye örnek şehir
A
a

9 günlük kurban bayramı tatilini fırsat bilen yerli turistler, Eskişehir’e akın etti. Şehir dışından gelen vatandaşlar, Eskişehir’in methini hep duyduklarını, tüm Türkiye’ye örnek bir şehir olduğunu söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
9 günlük kurban bayramı tatilini fırsat bilen vatandaşlar, tatilin tadını çıkardı. Şehir dışından Eskişehir’i gezmeye gelen vatandaşlar, Tarihi Odunpazarı Bölgesi başta olmak üzere, Adalar Porsuk Çayı kenarına akın etti. İstanbul, Tekirdağ, Adana gibi farklı illerden gezmeye gelen vatandaşlar, Eskişehir’i çok beğendiklerini belirtti. Eskişehir’e tekrar gelmeyi düşündüklerini ifade eden vatandaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e şehircilik çalışmaları nedeniyle teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Serdar Çalmanlı

“Zonguldak’tan geliyorum. Antalya’ya giderken buraya uğradık. Methini hep duyuyorduk o yüzden yolumuzu değiştirip geldik. Çok beğendik. Güzel bir şehir olduğunu hep söylüyorlardı. Porsuk Çayı’na, Balmumu Müzesi’ne gideceğiz.

Sinem Mönür

“Adana’dan geldik. İkinci gelişimiz. Burayı çok seviyoruz, beğeniyoruz. Avrupa şehirlerini anımsatıyor bize. 2 gün kalacağız burada. Daha detaylı gezmek istiyoruz. Porsuk Çayı’na tekrar tekrar gideceğiz. Çok geç keşfettik ama 10 defa da olsa geleceğiz.”

Nursel Ertekin

“İstanbul’dan geliyorum. İlk defa geldim. Zaten merak ediyordum. Çok beğendim. Hep televizyonda görüyordum, özeniyordum. Herkese tavsiye ediyorum. Çok güzel. Belediye başkanına teşekkürler. Çok güzel bir şehir yapmışlar.”

Ayhan Arslan

“Tekirdağ’dan geliyoruz. Beğendik çok güzel. Uzun zamandır gezmek istiyorduk Eskişehir’i. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i hep duyuyorduk. Onun çalışmalarını merak ediyorduk. Porsuk Çayı’nı nasıl değiştirmiş göreceğiz.”MELTEM KARAKAŞ
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi