Uçar, Başkan Çöl’Ü Başarılı Projelerinden Dolayı Tebrik Etti

Videoyu Aç Uçar, Başkan Çöl’Ü Başarılı Projelerinden Dolayı Tebrik Etti
A
a

Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bilal Uçar, Afyonkarahisar’In En Büyük İlçesi Olan Sandıklı’Nın Belediye Başkanı Mustafa Çöl’Ü İlçede Gerçekleştirdiği Projelerin Takdir Ettiğini İfade Etti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Bilal Uçar, Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi olan Sandıklı’nın Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ü ilçede gerçekleştirdiği projelerin takdir ettiğini ifade etti.
24-25. dönem AK Parti Denizli Milletvekili yapan, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren Bilal Uçar, Başkan Çöl’ü makamında ziyaret ederek kendisiyle karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Uçar, Başkan Mustafa Çöl’ü ziyareti sırasında gündemdeki konuları görüşerek, ilçe hakkında Başkan Çöl’den gerekli bilgiler aldılar.
İlçede yapılan ve planlanan projelerinde değerlendirildiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Çöl, Uçar ve beraberindeki heyete ziyaretleri sebebiyle teşekkür ederek, işlerinde kolaylıklar diledi.
Uçar Sandıklı ziyaretinden ziyadesiyle mutlu olduğunu dile getirerek, Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi olan Sandıklı ilçesinden olmaktan ve çalışkan Belediye Başkanı Mustafa Çöl ile görüşmekten dolayı memnuniyetini ifade edip, kendisine başarılarının devamını temenni etti.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi