ÜLKENİN CHP’YE İHTİYACI VAR

Videoyu Aç ÜLKENİN CHP’YE İHTİYACI VAR
A
a

Yerel Seçimlerde görev alan sandık görevlileriyle Anemon Otel’de bir araya gelen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Türkiye’nin sola, Cumhuriyet Halk Partisi’ne, solcu belediye başkanlarına, halkçı belediyeciliğe ihtiyacı var” dedi.


YOĞUN KATILIM
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde Odunpazarı’nda bulunan sandıklarda görev yapan sandık görevlileri ile bir araya geldi. Anemon Otel’de gerçekleşen toplantıda konuşan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, sandık görevlerine emeklerinden dolayı teşekkür etti. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Rahmi Çınar ile çok sayıda sandık görevlisi katıldı.
İKİ KİŞİDEN BİRİ
‘Halkçı başkan’ sloganları ile kürsüye gelen Başkan Kazım Kurt’un konuşması sık sık alkışlarla kesildi. Sandık görevlilerine emeklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kurt, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Devrimciyiz, solcuyuz diye diye Odunpazarı’nda yaşayan iki kişiden birinin oyunu aldık. Buradan Cumhuriyet Halk Partisi’ne de farklı bir bakış gelmesi gerekiyor. Seçimi kazanmak için seçim çalışmasını bir camide namaz kılarak başlatmak gerekmiyormuş demek ki. Seçimi kazanmak için öyle de olur böylede, sen bana oy ver demekle de olmuyormuş.”
KOKRMAYACAĞIZ
“Türkiye’nin sola, Cumhuriyet Halk Partisi’ne, solcu belediye başkanlarına, halkçı belediyeciliğe ihtiyacı var” diyen Başkan Kurt, “Bunları söylemekten korkmazsanız, Odunpazarı’nda yaşayan iki kişiden biri sizi destekliyor. O zaman şundan da korkmayacağız; Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran Kuva-i Milliye Ruhu ile yedi düvele karşı mücadele eden bir anlayışın temsilcileri olarak; 19 Mayıs 1919’un 100’üncü yılında solcuyum demek utanılacak bir şey değildir” diye konuştu.
TEK TEK SELAMLAŞTI
Toplantıya katılan sandık görevlileri Başkan Kazım Kurt’a yoğun ilgi gösterdi. Masaları gezerek sandık görevlileri görüşen Başkan Kurt, sandık görevlilerinden gelen talep nedeniyle çok sayıda fotoğraf çektirdi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi