UMUTLARIM ARTIYOR

Videoyu Aç UMUTLARIM ARTIYOR
A
a

Cumhuriyet Konserinde Türk Müziğinin sevilen sanatçısı Candan Erçetin on binlerce Eskişehirli ile bir araya geldi. Başkan Büyükerşen, Cumhuriyet aşığı Eskişehir halkı var oldukça cumhuriyetin ilelebet payidar kalacağına vurgu yaptı.

Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri, Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Cumhuriyet Konseri ile sona erdi. Soğuk havaya rağmen Büyük Park girişindeki Cumhuriyet Meydanını hınca hınç dolduran cumhuriyet sevdalıları, Candan Erçetin’in muhteşem performansı ile unutulmaz bir gece yaşadı.
GÜZEL GÜNLER GELECEK
Konser öncesi Eskişehirli DJ Grubu Bassca konser alanını dolduran Eskişehirlileri hareketli şarkılarıyla coşturdu. Büyükşehir Belediyesi ayrıca konsere katılmak isteyen vatandaşlar için Seyitgazi, Han, Mihalıççık, Alpu ve Mahmudiye’den ücretsiz ulaşım desteği sağladı. Konser sonunda sahneye çıkan ve Candan Erçetin’e teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen “Atatürkçü hemşehrilerim, Cumhuriyetimizin 96’ncı yıl dönümü hepimize kutlu olsun! Bu yıl cumhuriyet sevdalısı, adı gibi kendisi de candan olan çok kıymetli bir sanatçıyı sizlerle buluşturduk. Sizleri böyle gördükçe Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğine dair umutlarımız artıyor. İnanıyorum ki Atatürk’ün yolunda, onun devrimlerinin ışığında, laik, demokrasinin hakim olduğu, parlamenter sistemin işlediği güzel günler bizleri bekliyor” dedi.
BİR AĞIZDAN SÖYLEDİLER
Konser sonunda on binlerce cumhuriyet sevdalısı Memleketim şarkısını hep bir ağızdan seslendirirken, gerçekleştirilen havai fişek gösterisi ile coşku zirveye çıktı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi