Üniversiteli Kadınlardan Yerel Basına Destek

Videoyu Aç Üniversiteli Kadınlardan Yerel Basına Destek
A
a

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Eskişehir Şube Başkanı Nuran Yenilmez Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gazeteciler Federasyonu Ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca’Yı Ve Yönetimini Ziyaret Etti.

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Eskişehir Şube Başkanı Nuran Yenilmez ve yönetim kurulu üyeleri, Gazeteciler Federasyonu ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca’yı ve yönetimini ziyaret etti.
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle cemiyeti ziyaret eden Nuran Yenilmez’e Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Aynur Saraç, Proje Koordinatörü Başak Kalkan, Sayman Gül Baysal, Burs Komitesinden Sorumlu Gamze Yatur da eşlik etti.
Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği hakkında bilgi veren Nuran Yenilmez, amaçlarının maddi durumu zor olan kız öğrencilere destek olmak olduğunu belirterek, kadınların her alanda bulunması için çabaladıklarını söyledi. Kız öğrencilere burs verdiklerini ayrıca Aktif Yurttaş Eğitimi adı altında çeşitli eğitimlerle vatandaşları bilgilendirdiklerini söyleyen Nuran Yenilmez, dernek olarak çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini söyledi.
Ziyaret için teşekkür eden Cemiyet Başkanı Yılmaz Karaca da, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’ne başarılar diledi. Eskişehir basınının Anadolu basını arasında en güçlü basın olduğunu söyleyen Yılmaz Karaca, gazetecilerin sorunları hakkında bilgi verdi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi