Üreticilerimiz Maliyetlerin altında kaldı

Videoyu Aç Üreticilerimiz Maliyetlerin altında kaldı
A
a

Haftasonu yasaklarının kaldırılmasının ardından İYİ Parti Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, İl Başkanı Mehmet Ektaş ve beraberindeki heyet Tepebaşı, Mihalgazi ve Seyitgazi’de yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
İYİ Parti İl Teşkilatı Mihalgazi’ye bağlı Bozaniç, Sakarıılıca, Demirci, Alpagut, Karaoğlan ve Seyitgazi’ye bağlı Cevizli, Bardakçı, Doğançayır, Ayvalı ve Sarayören Mahallerine ziyaretlerde bulundu.
19 YILDA SIFIRLANDILAR
“Har vurup harman savuran iktidar, kırsalda yaşayan vatandaşımızın sorunlarına çözüm bulamıyor” diyen Milletvekili Kabukcuoğlu; “Çiftçilerimiz mazot, gübre, tarım ilaçlarından oluşan tarımsal girdi fiyatlarının bellerini büktüğünü söylüyor, emeklerinin karşılığı onlara verecek bir iktidar istiyor. Bizler gittiğimiz her kırsal mahallede aynı manzarayla karşılaşıyoruz. Türk köylüsü çalışıyor, uğraşıyor. Ne kendi karnı doyuyor ne de milletini doyurabiliyor. 19 yılda sıfırlandılar. AK Parti iktidarında çiftçimiz maliyetlerin altında ezildi. Tarlasını ekerken, sürerken yalnız bırakıldı. Borcu 48 misli arttı. Pandemide, tarımında kendi kendine yetebilmenin stratejik öneme sahip olduğu herkesçe dile getirilmesine rağmen, köylerimiz kaderine terk edildi” diye konuştu.
KARŞILIK BULUYOR
Sorunları yerinde görmek, çözmek ve istişarede bulunmak amacıyla ilçe ve mahalle gezilerine devam eden İYİ Partili Kabukcuoğlu ziyaretlerin ardından, “Görüyoruz ve anlıyoruz ki başta Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere milletvekillerimizin ilçe ziyaretleri, vatandaşlarımızın nezdinde karşılık buluyor” değerlendirmesinde bulundu. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi