ÜRETTİK KAZANDIK

Videoyu Aç ÜRETTİK KAZANDIK
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Alpu Belediyesi ile 2019 yılında yaptıkları protokol kapsamında Alpu Belediyesi’ne vermeleri gereken kilit taşın ilk teslimatını gerçekleştirdi.


Ürettikleri kilit taşları Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller’e teslim eden Başkan Kurt, “Alpu Belediyesi ile belediyeler arasında dayanışmaya güzel bir örnek olduk. Ürettik, dayanıştık, kazanan da yine biz olduk” dedi. Odunpazarı Belediyesi, Alpu Belediyesi ile 2019 yılı Ağustos Ayı’nda yapmış olduğu protokol ile Alpu Belediyesi’nin atıl durumdaki Beton Taş Kilit Taş Üretim Tesisini kullanmaya başladı.  Bu tesisi kullanarak ürettiği mal ve mamüller karşılığında Alpu Belediyesi’ne 2019 ve 2020 yılı için 22 bin m2 kilit taş vermesi gereken Odunpazarı Belediyesi, ilk kilit taş teslimatını yaptı.
5 BİN M2 KİLİT TAŞ TESLİM EDİLECEK
Alpu’da gerçekleşen kilit taş teslim törenine Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller katıldı. Teslim töreninde konuşan Başkan Kazım Kurt, “Alpu Belediyemiz ile yapmış olduğumuz protokol gereği onlara ait olan taş üretim tesisini Eskişehir’e aldık ve taş üretmeye başladık. Şimdi bu ürettiğimiz taşlardan Alpu Belediyesi’nin payına düşen bölümü getiriyoruz. İlk partiyi teslim ettik, Ramazan Bayramına kadar 5 bin m2 kilit taş teslim edeceğiz. Umarım her iki belediyemizin de halkına yararlı işler yaparız. Alpu Belediyesi ile belediyeler arasında dayanışmaya güzel bir örnek olduk. Ürettik, dayanıştık, kazanan da yine biz olduk. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.
BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ
Alpu Belediyesi’ne verdiği destek için Başkan Kazım Kurt’a teşekkür eden Gürbüz Güller, “Odunpazarı Belediyesi ile 20 Ağustos 2019 tarihinde yapmış olduğumuz protokol kapsamında bizim atıl durumda olan kilit taş fabrikamızı Odunpazarı Belediyemize devretmiştik. Protokol kapsamında 2019 yılında ürettikleri 10 bin m2 kilit taş, 2020 yılında ise 12 bin m2 kilit taşı almamız gerekiyordu. Sağ olsun Kazım Başkanımız bayram öncesinde bunun 5 bin m2’sini sağladı. Umarım ilçemizin ihtiyaç duyulan bütün mahallelerinde bu kilit taşları kullanarak halkımızı memnun ederiz. Kazım Başkana da bu desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi