ÜRÜNLER ARTMALI

Videoyu Aç ÜRÜNLER ARTMALI
A
a

Eskişehir Ticaret Borsası’nı (ETB) ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında Başkan Ömer Zeydan’dan bilgi alan Vali Erol Ayyıldız, tarım ve hayvancılık ürünlerinin arttırılmasına yönelik yapılan çalışmaların önemine vurgu yaptı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

İlk olarak Ürün Analiz Laboratuvarı’nı ve borsa bahçesinde sergilenen Tarım Aletleri Müzesi’ni gezen Vali Ayyıldız, daha sonra Elektronik Satış Salonu’nda gerçekleştirilen ihale işlemleri hakkında bilgi aldı.
ÖNEMLİ KURULUŞ
Eskişehir’in önemli tarım şehirlerinden biri olduğunu ifade eden Vali Ayyıldız, tarım ve hayvancılık ürünlerinin arttırılmasına yönelik yapılan çalışmaların önemine vurgu yaptı. Bu anlamda ürün çeşitliliğinden kaynaklanan olumsuzlukların takibini çiftçiler adına yapan Eskişehir Ticaret Borsası’na teşekkür eden Vali Ayyıldız, Eskişehir Ticaret Borsası’nın şehrimiz için önemli bir kuruluş olduğunu söyledi.
HAKLARINI KORUYORUZ
Eskişehirli çiftçilerin hak ve menfaatlerini korumaya çalıştıklarını aktaran Başkan Zeydan, meclis üyeleri adına ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Ayyıldız’a teşekkür etti. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi