ÜYELERE ÇAĞRI!

Videoyu Aç ÜYELERE ÇAĞRI!
A
a

Es Es’in içinde bulunduğu zorlu duruma çareler arayan İcra Kurulu, dün kulüp üyelerine seslendi. Yazılı yapılan açıklamada, “Kulübümüze bir nefes olacak kararlarımızdan birisi 2019 üye aidatlarının 10 Aralık 2018 gününe kadar tahsil edilmesi… Üyelerimizin bu konuya hassasiyet göstermesini istiyoruz” denildi.

Kulübe destek için
Kulübün resmi sitesinden yazılı yapılan açıklamada, “İcra Kurulu olarak Eskişehirspor’un içinde bulunduğu zorlu süreçten çıkış yollarını aramaya devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız çerçevesinde Kulüp üyelerimiz ile ilgili bazı kararlar alınmıştır. İçinde bulunduğumuz zorlu süreçte kulübümüze bir nefes olacak kararlarımızdan birisi 2019 üye aidatlarının 10 Aralık 2018 gününe kadar tahsil edilmesi yönünde bir karar alınmıştır. Tüm kongre üyelerimizin 2019 üyelik aidatlarını 10 Aralık’a kadar DenizBank organize (teksan) şubesi TR59 0013 4000 0045 0369 3000 05 nolu hesaba yatırmalarını rica ediyoruz.”
 
“Üyelikleri düşürülecek”
“İcra Komitesi olarak yapmış olduğumuz incelemelerde 3 yıldır aidat ödemeyen kongrelere katılmayan ve Es-Es’imizin içinde bulunduğu duruma sessiz kalan kulüp üyelerinin bulunduğunu üzülerek gördük. Değerleri üyelerimizin 10 Aralık’a kadar geçmiş dönem borçlarıyla birlikte aidatlarının tamamını ödememeleri durumunda üyelikleri düşürülmesi için çalışmalarımız başlamıştır. Üyelerimizin bu konuya Gereken hassasiyeti göstererek üye aidatlarını ödeyeceklerini bu süreçte unuttuklarını düşünüyoruz. “
 
Kulübe herkes üye olabiliyor
“Kulüp üyeliği için artık kimsenin beklemesine gerek yoktur. Sezon başında alınan karar gereğince 500 TL giriş aidatı ve 240 TL 1 yıllık üyelik aidatı olmak üzere toplam 740 TL ücreti kulübümüze makbuz karşılığu ödeyerek üyelik müracaatlarını yapan her eskişehirspor sevdalısı kulübümüze üye olabilecektir. Lütfen bu konuya duyarsız kalmayalım” ifadelerine yer verildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi