Üyelerimizden destek bekliyoruz

Videoyu Aç Üyelerimizden destek bekliyoruz
A
a

Eskişehir Ticaret Odası’nın Türk Kızılay Batı Anadolu Bölge Kan Merkezi ile yaptığı işbirliği tanıtım toplantısında konuşan ETO Başkanı Metin Güler, üyelerinin de bu kampanyaya yürekten destek vermesini beklediklerini söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Ticaret Odası (ETO), Türk Kızılay Batı Anadolu Bölge Kan Merkezi işbirliğinde başlattığı kan bağışı kampanyasını basın toplantısıyla duyurdu. ‘Kan Dostlarımıza Açık Davet’ sloganı ile oluşturulan kampanyanın basın toplantısı ETO’da gerçekleştirildi. Toplantıya ETO Başkanı Metin Güler, Türk Kızılay Batı Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Erkan Ergen ve TEKSAN Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ramazan Karamanlı katıldı.
HERKESE SORUMLULUK DÜŞÜYOR
Herkesin kana ihtiyacı olabileceğini hatırlatan ETO Başkanı Metin Güler, ihtiyacı olanlara kan temini için tüm vatandaşlara, kurum ve kuruluşlara görev düştüğünü ifade etti. Kampanya kapsamında kan bağışı aracının şehir merkezi ve sanayi sitelerinde konumlanacağını belirten ETO Başkanı Metin Güler, üyelerin de bu kampanyaya yürekten destek vermesini beklediklerini söyledi. Güler ayrıca kampanyanın düzenlenmesine katkı sağlayan TEKSAN Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ramazan Karamanlı’ya, Tornacılar ve Oto Tamirciler Odası Başkanı Adnan Karamanlı’ya teşekkür etti.
3 KİŞİNİN HAYATINI KURTARIYOR
Türk Kızılay Batı Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Erkan Ergen ise kan stoklarının pandemi sebebiyle azaldığını belirterek, Ramazan ayı öncesi bu eksikliği gidermenin çok önem taşıdığını söyledi.  Kan bağışının çok steril bir ortamda gerçekleştiğini ve kan bağışı araçlarında Covid-19 virüsüne karşı tüm önlemlerin alındığını belirten Ergen, her kan bağışının 3 hayatı kurtardığının altını çizdi.
KAN ARACI BELLİ NOKTALARDA OLACAK
ETO ve Türk Kızılay Batı Anadolu Bölge Kan Merkezi işbirliğinde gerçekleşecek kampanya kapsamında kan bağışı aracı; 5 Nisan Pazartesi Adalar Migros önünde, 6 Nisan Salı TEKSAN Sanayi Sitesi- 112 İstasyonu önünde, 7 Nisan Çarşamba TEKSAN Kebir Camii önünde, 8 Nisan Perşembe Tornacılar ve Oto Tamirciler Odası Sosyal Tesis önünde, 9 Nisan Cuma günü Baksan Camii önünde olacak. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi