ÜYELERİMİZİN YANINDAYIZ!

Videoyu Aç ÜYELERİMİZİN YANINDAYIZ!
A
a

Ziraat Bankası ile imzalanan protokol neticesinde ETO üyeleri, Bankkart Başak Tedarik Zinciri aracılığıyla ile 18 aya varan vadelerle ürün satın alabilecek.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) ve Ziraat Bankası Eskişehir Bölge Müdürlüğü arasında Bankkart Başak Tedarik Zinciri için protokol imzalandı. Protokolün imzaları ETO Başkanı Metin Güler ve Ziraat Bankası Eskişehir Bölge Müdürü Canay Demirbel tarafından atıldı. İmzalanan protokol sayesinde ETO üyeleri, Bankkart Başak Tedarik Zinciri aracılığıyla uygun koşullarda ve 18 aya varan vadelerle ürün satın alabilecek. Bankkart Başak Tedarik Zinciri sayesinde ETO üyeleri çek ve senet ihtiyacı olmadan ticari faaliyetlerini yürütebilecek. Ayrıca sisteme dahil olan ETO üyeleri sattıkları ürünün tahsilatını bir gün sonrasında ve özel komisyon oranlarıyla yapabilecek.
TİCARET KOLAYLAŞACAK
2020 yılında odanın öz kaynaklarının tamamını nefes kredisi için tahsis ettiklerini belirten ETO Başkanı Metin Güler, bu sayede üyelere 39 milyon lira Nefes Kredisi sağladıklarını söyledi. Üyelerinin kamu bankalarının desteğinden yararlanabilmesi için de yoğun girişimlerde bulunduklarını hatırlatan Güler, 2020 yılında ETO üyelerine oda kaynaklı ve kamu desteğiyle sağlanan kredi miktarının 80 milyon liraya yaklaştığını dile getirdi. Üyelerinin ticaretinin kolaylaşması, firmaların nakit akışını sağlayabilmesi için her türlü desteği önemsediklerini belirten Güler, Ziraat Bankası ile yaptıkları protokol neticesinde tüccarın nakit ihtiyacının da azalacağını belirtti.
ETO ÜYELERİNE AYRICALIK
Ziraat Bankası Eskişehir Bölge Müdürü Canay Demirbel ise banka olarak ticaretin gelişmesi, tüccar ve sanayicinin rahatlıkla işlerini yürütebilmesi için çalıştıklarını söyledi. ETO üyelerinin de Bankkart Başak Tedarik Zinciri ayrıcalıklarından yararlanmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirten Demirbel, ETO üyelerinin Bankkart Başak Tedarik Zinciri ile ticaretlerini hem kolaylıkla hem de güvenle yapabileceklerini dile getirdi. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi