Vali Ali Çelik: "Sel Bölgesinde Yaralar Sarılıyor"

Videoyu Aç Vali Ali Çelik: "Sel Bölgesinde Yaralar Sarılıyor"
A
a

Çalışmaları Hızlandırmak Ve Koordine Etmek Üzere Kastamonu’Nun Küre İlçesinde Görevlendirilen Vali Ali Çelik Afet Bölgesindeki Yaraların Sarılması İçin Çalışmalarını Sürdürüyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Çalışmaları hızlandırmak ve koordine etmek üzere Kastamonu’nun Küre ilçesinde görevlendirilen Vali Ali Çelik afet bölgesindeki yaraların sarılması için çalışmalarını sürdürüyor.
Sel bölgesindeki çalışmaları yerinde inceleyip çalışmaları yakından takip eden Vali Ali Çelik, selden etkilenen vatandaşları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.
Bölgedeki incelemelerinin ardından Küre Kaymakamlığına geçen Vali Çelik, burada koordinasyon toplantısına başkanlık etti.
Vali Çelik’in bölgedeki çalışmaların son durumu hakkında yetkililerden bilgiler aldığı toplantıda yapılacak çalışmalar istişare edildi.
Sel felaketi nedeniyle yolların hasar gördüğü, köprülerin yıkıldığı Karadonu Köyü ve mahalleler için çalışmaların sürdüğünü kaydeden Vali Çelik, yıkılan 5 köprü nedeniyle ulaşım kesilen yerleşim yerlerine karayoluyla ulaşım sağladıklarını söyledi.
Küre’de örnek bir mücadele verildiğini söyleyen Vali Ali Çelik, “Devletimizin tüm kurumları, gönüllüler ve Küreli vatandaşlarımızla sahadayız. Hayatın en kısa sürede normale dönmesi için omuz omuza, topyekûn mücadele veriyoruz. Yaralarımızı el birliğiyle iyileştireceğiz” dedi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi