Vali Ali Çelik, Merkez Köylerde Vatandaşları Dinledi

Videoyu Aç Vali Ali Çelik, Merkez Köylerde Vatandaşları Dinledi
A
a

Kütahya Valisi Ali Çelik, Her Fırsatta Vatandaşlarla Bir Araya Gelerek Taleplerini Dinlemeye Ve İhtiyaçları Yerinde Tespit Etmeye Devam Ediyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kütahya Valisi Ali Çelik, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinlemeye ve ihtiyaçları yerinde tespit etmeye devam ediyor.
İnceleme ziyaretlerini aralıksız sürdüren Vali Ali Çelik, Kütahya merkeze bağlı Demirciören, Dereköy, Sekiören, Ortaca, Karaağaç ve Gümüş köylerini ziyaret ederek köy halkının taleplerini dinledi.
Ziyaretlerine Demirciören Köyü ile başlayan Vali Çelik, topraksız çilek serasında incelemelerde bulundu. Vali Çelik’e bilgiler veren üretici Kadir Çankaya, 10 bin fideden 10 ton çilek ürünü aldığını söyledi.
Demirciören Köyü Muhtarı Hasan Demir’den köyün genel durumu hakkında bilgiler alan Vali Çelik, köy halkının destekleriyle inşa edilen ve bünyesinde cami, Kur’an kursu, gençlik merkezi, çok amaçlı salon bulunan Demirciören Hayırseverler Külliyesini ziyaret etti.
Külliye için seferber olan köy halkına teşekkür eden Vali Çelik, hayırsever Hüseyin Kaymak’a hediye takdim etti.
Ziyaretlerine Dereköy, Sekiören, Ortaca, Karaağaç ve Gümüş köyleriyle devam eden Vali Çelik, köy muhtarları Mehmet Gencer, İbrahim Koç, Recep Alan, Alaattin Tosun ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Vali Çelik, misafirperverlikleri için teşekkür etti.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi