Vali Çakacak, Komutanları Ziyaret Etti

Videoyu Aç Vali Çakacak, Komutanları Ziyaret Etti
A
a

Vali Özdemir Çakacak, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Hava Orgeneral Atilla Gülan’I Ve Eskişehir’De Göreve Yeni Başlayan Muharip Hava Kuvveti Komutan Yardımcısı Ve Birleştirilmiş Hava Harekat Merkez’Leri Komutanı Hava Pilot Tümgeneral İsmail Günaydın İle 1’İnci Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Gökhan Ergün’Ü Makamlarında Ziyaret Etti.

Vali Özdemir Çakacak, Muharip Hava Kuvveti Komutanı Hava Orgeneral Atilla Gülan’ı ve Eskişehir’de göreve yeni başlayan Muharip Hava Kuvveti Komutan Yardımcısı ve Birleştirilmiş Hava Harekat Merkez’leri Komutanı Hava Pilot Tümgeneral İsmail Günaydın ile 1’inci Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Gökhan Ergün’ü makamlarında ziyaret etti.
İlk olarak Muharip Hava Kuvvet Komutanı Hv.Org. Gülan’ı makamında ziyaret eden Vali Çakacak, günün anısına Komutanlık Şeref Defterini imzaladı. Ardından Vali Çakacak, 2019 Yüksek Askeri Şura kararları gereği Muharip Hava Kuvveti Komutan Yardımcısı ve Birleştirilmiş Hava Harekat Merkez’leri Komutanlığına atanan Hv. Plt. Tümg. Günaydın’ı ve 1’inci Ana Jet Üs Komutanlığına atanan Hv. Plt. Tuğg. Ergün’ü makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi