Vali Çakacak veda ediyor

Videoyu Aç Vali Çakacak veda ediyor
A
a

Son çıkan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Vali Özdemir Çakacak, 3 yıldır görev yaptığı Eskişehir’de bir dizi veda ziyaretleri gerçekleştirdi.


Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanan Vali Çakacak ilk olarak; Muharip Hava Kuvveti Komutanı Hava Orgeneral Atilla Gülan, Muharip Hava Kuvvet Komutan Yardımcısı ve BHHM’leri Komutanı Hv. Plt. Tümg. İsmail Günaydın, Hava Kontrol Grup Komutanı Hv. Tuğg. Yusuf Erge, MSB 1’nci Hv. Bkm. Fabrika Müdürü Hv. Tuğg. Gürhan Ergürhan ve 1’nci Ana Jet Üs Komutanı Hv. Plt. Tuğg. Gökhan Ergün’ü makamlarında ziyaret etti.
ESKİŞEHİR İÇİN BİRLİK
Daha sonra Vali Çakacak; Cumhuriyet Başsavcısı Murat İrcal, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Osman Soydal, Cumhuriyet Başsavcı Vekilleri Mehmet Özel, Yunus Abdullah Tokgöz ve Savaş Kılıç’ı makamlarında ziyaret ederek veda etti. Ardından; Odunpazarı Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge ve İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı ziyaret eden Vali Çakacak, tüm kamu kurum ve kuruluşları, STK’lar ve özel sektör temsilcileri ile Eskişehir’in daha da gelişmesi ve kalkınması adına çalışmalar yapmaya gayret gösterdiklerini belirtti.
HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Ayrıca; Tepebaşı Kaymakamı iken aynı kararname ile Osmaniye iline Vali olarak atanan Erdinç Yılmaz’ı makamında ziyaret eden Vali Çakacak, hayırlı olsun temennisinde bulunarak, veda etti. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi