Vali Çiçek, “Afyonkarahisar Spor Alanında Şaha Kalkacak”

Videoyu Aç Vali Çiçek, “Afyonkarahisar Spor Alanında Şaha Kalkacak”
A
a

Gençlik Ve Spor Bakanlığı, Afyonkarahisar Heyeti İle Kente Yapılacak Yatırımlarla İlgili Protokol İmzaladı. Protokol Töreni Sonrası Değerlendirmede Bulunan Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’In Spor Alanında Şaha Kalkacağını Belirterek, “Gençlik Ve Spor Bakanlığımızdan Hakkımızı Fazlasıyla Aldık” Dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’ın spor alanında şaha kalkacağını belirterek, “Gençlik ve Spor Bakanlığımızdan hakkımızı fazlasıyla aldık” dedi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı merkez binada Afyonkarahisar’a yapılacak spor yatırımlarıyla ilgili imza töreni düzenlendi. Törende il geneline yapılacak 250’nin üzerindeki yatırımın protokolü imzalanarak ödenekleri ayrıldı. Törene, Afyonkarahisar’dan 500’ün üzerinde bürokrat ve vatandaş katıldı.
Tören sonrası değerlendirmede bulunan Vali Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar’ın tarihi günlerinden birini yaşadığını kaydederek, “Sayın Bakanımız 2 ay önce Afyonkarahisar’a geldiğinde büyük müjdeler vermişti. Afyonkarahisar’ı ‘sporun başkenti yapacağız, spor kenti yapacağız. Bütün kamp merkezleriyle birlikte Afyonkarahisar’ı şaha kaldıracağız’ demişti. Bugün de bütün belediye başkanlarımızla birlikte protokol imzalamak ve ödeneklerimizi vermek için buraya davet etti. Bütün Afyonkarahisarlılar olarak 500 kişiyle buradayız. Belediye başkanlarımız, bütün siyasilerimiz, bürokratlarımız, işçilerimiz, gençlerimiz, çiftçilerimiz hep beraber buradayız. Sayın Bakanımıza çok teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun. Muharrem Kasapoğlu bakanımız bizleri çok mutlu etti. Biz artık bakanımızdan ve bakanlığımızdan fazlasıyla aldık hakkımızı. Artık iş Afyonkarahisarlılara, bizlere düşüyor. Yüzme havuzlarımızı dolduracağız, spor salonlarımızı dolduracağız, statları dolduracağız. Afyonkarahisar’ı şaha kaldıracağız” diye konuştu.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi