Vali Çiçek, Türkiye Çin Kültür Ve İş Geliştirme Forumu’Na Katıldı

Videoyu Aç Vali Çiçek, Türkiye Çin Kültür Ve İş Geliştirme Forumu’Na Katıldı
A
a

Türkiye-Çin İş Geliştirme Ve Destekleme Derneği İle Çin Sanayi Ve İş Adamları Derneği’Nin Ortaklaşa Düzenlediği Çin Halk Cumhuriyeti Ve Türkiye Arasındaki Diplomatik İlişkilerimizin Başlamasının 50.Yılı Olması Münasebeti Türkiye Çin Diplomatik İlişkilerinin 50. Yılında Türkiye Çin Kültür Ve İş Geliştirme Forumu’Na Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’Te Katıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, "Türkiye Çin Diplomatik İlişkilerinin 50’inci Yılında Türkiye Çin Kültür ve İş Geliştirme Forumu’na" katıldı.
Ankara’da düzenlenen etkinliğe Vali Gökmen Çiçek ve Afyonkarahsar Milletvekili Veysel Eroğlu ile her iki ülkenin devlet protokolü, ticaret oda başkanları ve her biri sektöründe lider firma yetkililerini katıldı.
İki ülke arasında çeşitli sektörlerde mevcut ticaret hacminin arttırılması, yeni ticari girişimlerin oluşturulması ve desteklenmesi, hem ülkeler hem de firmalar bazında katma değerli ve sürdürülebilir ortaklıklar kurulması yoluyla yurt içi ve yurt dışı rekabet gücünün arttırılmasının hedeflendiği Türkiye Çin Diplomatik İlişkilerinin 50’inci yılında Türkiye Çin Kültür ve İş Geliştirme Forumu’nda; maden gıda, teknoloji ve bilişim, turizm ve sağlık gibi sektörlere ilişkin stantlarda yer aldı. Türkiye’nin birçok farklı ilinin tarihi, kültürel ve gastronomi yönünden tanıtıldığı stantlar katılımcılardan yoğun ilgi görürken, Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel değerleri, gastronomi lezzetleri de Çinli katılımcılardan tam not aldı.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi