Vali Çiçek, Vatandaşların İstek Ve Şikayetlerini Dinledi

Videoyu Aç Vali Çiçek, Vatandaşların İstek Ve Şikayetlerini Dinledi
A
a

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Sokağa İnerek Vatandaş Ve Esnafın Kendisinden, Valilikten Olan Talep Ve Şikayetlerini Dinledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, sokağa inerek vatandaş ve esnafın kendisinden, valilikten olan talep ve şikayetlerini dinledi.
Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelmeye gayret eden Vali Çiçek, programları kapsamında sık sık vatandaşlarla ve esnafla görüşerek sıkıntıları dinliyor, hal ve hatır soruyor. Bu kapsamda Kadınana Caddesi üzerinde faaliyetlerini sürdüren esnafları ziyaret eden Vali Çiçek, çeşitli iş kollarında hizmet veren esnaflarla sohbet ederek, işlerinin nasıl olduğunu sordu. Tüm esnafı tek tek dolaşan, hal ve hatırlarını soran Vali Çiçek, hayırlı, bereketli kazançlar diledi. Cadde boyunca karşılaştığı vatandaşlarla da görüşen ve kendisine iletilen talepleri, iyi dilekleri dinleyen Vali Çiçek, vatandaşların sıkıntılarına çözümler üretti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği, yaptığı projeleri ve Afyonkarahisar’a kazandırdığı hizmetleri için teşekkür ettiği Vali Çiçek, vatandaşlara şükranlarını sunarak, sağlıklı güzel günler diledi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi