Alpata Eskişehir logo sağı

Vali Çiçek’Ten Şuhut’A Ziyaret

Videoyu Aç Vali Çiçek’Ten Şuhut’A Ziyaret
A
a

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, Ziyaretleri Kapsamında Şuhut İlçesinde Bir Takım Temaslarda Bulunarak Vatandaşların Sorunlarını Dinledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, ziyaretleri kapsamında Şuhut ilçesinde bir takım temaslarda bulunarak vatandaşların sorunlarını dinledi.
Vali Çiçek’e ziyareti esnasında, Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz, Şuhut İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Hasan Yassıkaya, Şuhut İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Dağaslan ve protokol üyeleri eşlik etti. Vali Çiçek ve beraberindeki heyet ilk ziyaretine Şuhut ilçesine bağlı Kayabelen köyünü ziyaret ederek gerçekleştirdi. Vali Çiçek, burada Hamza Şeyh Dede Türbesi ve Hamza Şeyh Dede Kültür Merkezini ziyaret ederek köylü vatandaşlarla bir süre hasbihal etti. Burada vatandaşların sorunlarını dinleyen Çiçek, sorunların çözülmesi noktasında personellerine talimat verdi. Kayabelen köyü ziyaretinin ardından Bozan köyünü ziyaret eden Vali Çiçek, köy odasında Bozan Köyü Muhtarı Dinçer Güngör ve köylü vatandaşlar ile birlikte hasbihal ederek sorunlarını dinledi. Ayrıca Muhtar Dinçer tarafından köyün yöresel türküleri saz eşliğinde söylendi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi