Vali Şentürk: ’’Muhtarlar, Vatandaşın Nabzını Tutuyor’’

Videoyu Aç Vali Şentürk: ’’Muhtarlar, Vatandaşın Nabzını Tutuyor’’
A
a

Vali Şentürk: ''Muhtarlar, Vatandaşın Nabzını Tutuyor''

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik Valisi Bilal Şentürk, İnhisar ve Yenipazar ilçesinde çeşitli inceleme ve ziyaretlerin yanında muhtarlarla bir araya geldi.
Vali Şentürk, İnhisar mahalle ve köy muhtarlarıyla İlçe Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, ilçeleri ve köyleri ziyaret ederek, sorunları, ihtiyaçları yerinde görmek ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak istediğini ifade etti. Muhtarların bulundukları köy veya mahallelerde vatandaşın nabzını tuttuğunu ifade eden Vali Şentürk, ’’Korona virüs ile mücadelede maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat edelim. Temel hizmetlerimizi birlik ve beraberlik içerisinde yapalım. Yeter ki bağlarımızı koparmayalım, toprağımıza sahip çıkalım. Kamu kaynaklarını doğru ve verimli bir şekilde kullanalım. Yapacağımız projeleri sürdürülebilir hale getirelim. Verimli topraklarımız var. Atıl durumda olan arazilerimizi de değerlendirelim. Bizler buraya talepleri değerlendirmek ve doğrudan talepleri almak, işlerin takibini yapmak üzere geliyoruz. Öncelikli konuları tespit edip, doğru adımlar atmak istiyoruz. Bu tür toplantılar, talep ve sıkıntıların birinci ağızdan doğrudan bize iletmeniz açısından da önem taşıyor’’ dedi.
Muhtarların istek ve taleplerini ilettiği toplantıya, İnhisar Kaymakamı Ali Açıkgöz, Belediye Başkan Vekili Zeki Güler, il genel meclisi üyeleri ile köy ve mahalle muhtarları katıldı. Yenipazar Kaymakamlığına atanan Kaymakam Mehmet Ali İmrak’ı da makamında ziyaret eden Vali Şentürk, görevinde başarılar dileyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi