Vatandaş seçim istiyor

Videoyu Aç Vatandaş seçim istiyor
A
a

Ekonomik kriz nedeniyle yasam koşullarının giderek zorlaştığını ifade eden Eskişehirli vatandaşlar, 2023 yılında olacak seçimin daha erkene alınmasını istiyor

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Siyasette erken seçim tartışmaları devam ederken, geçtiğimiz günlerde kulislere çok önemli bir iddia yansıdı. Söz konusu iddiaya göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Temmuz’da erken seçim kararı alacağı ifade edildi. Erken seçimin olup olmamasına ilişkin görüşlerini sorduğumuz Eskişehirli vatandaşlar, ekonominin kötü gidişatı nedeniyle erken seçimin olması gerektiğini ifade etti.

Armağan Şen

“Erken seçim bence olmayacak. Olmamalı zaten. Erken seçime gerek yok çünkü. Gereksiz tartışılıyor şu an. Her şey vaktinde olmalı.”

Cafer Tanrıverdi

“Bence erken seçim olmalı. Ekonomik durum belli. Halk perişan. İnsanlar zor durumda artık. Kasımda seçim olur belki. Erken seçim olsa iyi olur.”

Hasan Hüseyin Durgut

“Erken seçim yapmazlar. Ama olmalı. Yapacak insan yok. Sistem, ekonomi, liyakat sistemi iyice çöktü. Muhalefette bunlarla iş birliği içinde.Yoksulluk diz boyu. Muhalefet de erken seçim istemiyor.”

Yücel Soyer

“Erken seçim olsun. Olmasını isterim. Hayat şartlarını görüyorsunuz. 100 lira oldu 10 lira. Halk perişan durumda. 3 bin lira alıyorum. Nasıl geçineceğim? Erken seçim olsun. Kim adaletli ise o gelsin.”

Ahmet Çevik

“Erken seçim olmalı. Halkın maddi durumu sıkıntılı. Erken seçim olursa belki rayına girer. Erken seçim olursa gelecek insanlar bir önlem alır, durumu düzeltmeye çalışırlar. Seçim olursa halkla refah gelir.” MELTEM KARAKAŞ
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir