Vatandaşımıza değer veriyoruz

Videoyu Aç Vatandaşımıza değer veriyoruz
A
a

İnönü ilçesini ziyaret ederek bir dizi açılış ve sertifika törenine katılan AK Parti Milletvekili Emine Nur Günay, hayata geçirdikleri hizmetlerin vatandaşa verdikleri değerin göstergesi olduğunu söyledi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Milletvekili Günay, ilk olarak AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle istişare toplantısı gerçekleştirildi. İstişare toplantısının ardından İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, AK Parti İnönü İlçe Başkanı Gökhan Aydın, Orman Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Bozan, Orman İşletme Müdürü Doğan Kiras ile birlikte İnönü Belediyesi Kapalı Pazarında Orman Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen fidan dağıtım törenine katıldı.
ÜŞÜMEDEN ALIŞVERİŞ
Burada ilçe sakinleri ve pazarcı esnafı ile sohbet eden Günay, şunları söyledi: “İnönü Belediyesi tarafından pazarcı esnafının ve vatandaşların kış aylarında soğuktan etkilenmemesi için yaptırılan radyan ısıtıcıların kullanıma geçirilmesini yerinde inceledik ve vatandaşlarımızın üşümeden alışverişlerini yapacak olmalarından dolayı duydukları memnuniyet bizleri mutlu etti.”
DESTEK VERİYORUZ
İnönü Belediyesinde düzenlenen muhtarla ile buluşma toplantısına da katılan Günay, şunları kaydetti: “Mahalle muhtarlarımız ile bir araya gelmek ve mahallelerimizdeki sıkıntıları öğrenmek ve çözümüne yardımcı olmak için gerçekleştirdiğimiz muhtarla toplantısı çok verimli geçti. Belediye Başkanı Kadir Bozkurt zaten muhtarlarımızla yakın iletişim halinde ve yerelde sorunların çoğu çözülüyor, biz de gerekli aşamalarda destek veriyoruz.”
KAZANÇ SAĞLAYACAĞIZ
İnönü Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen sergiyi ziyaret eden Milletvekili Günay, burada yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Hanımlarımızın el emeklerini görmek, kültür ve geleneklerimizi yaşatmalarına tanık olmak çok değerli. Öğreticilerimize teşekkür ederiz, şimdi hanımlarımızın göz nuru el emeklerine gelir getirici kanallar açmak görevimiz.”
İSTİŞARE TOPLANTISI
AK Parti Milletvekili Günay, İnönü Belediyesi tarafından yapımına başlanarak kısa sürede tamamlanan İnönü Belediyesi Gençlik Merkezinin açılışını Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirdi. Günay’ın İnönü programı Belediye Başkanı Kadir Bozkurt’un ev sahipliğini yaptığı yemekte AK Parti’nin kuruluşundan bu güne görev yapmış AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanları ile buluşması ve istişare toplantısı ile sona erdi. AA

Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir