VEFA PROJESİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Videoyu Aç VEFA PROJESİNE GÖRKEMLİ AÇILIŞ
A
a

Odunpazarı Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Hamamyolu Park ve Meydan Düzenlenmesi Projesi görkemli bir törenle açıldı. Açılışta konuşan Belediye Başkanı Kazım Kurt, “Bu bir vefa projesidir” dedi. 
COŞKULU KONSER
Hamamyolu Caddesi gün boyu süren etkinliklerden sonra akşam düzenlenen coşkulu törenle açıldı. Binlerce kişinin katıldığı açılışta sevilen sanatçı Kıraç Eskişehirlilere unutulmaz bir konser verdi. Akşam gerçekleşen törene katılamayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Başkan Kurt ile gündüz meydanı gezdi.
HAKKINI TESLİM ETTİLER
Es Es Marşı’yla sahneye çıkan Başkan Kurt, “Hamamyolu projesi bugün güzel bir proje olduğunu herkese kabul ettirdi. Başladığımız zaman eleştirenler buradaki güzelliğini görünce hakkını teslim etti. Bu proje bir inanç projesidir. Artık Eskişehir Avrupa kenti olmuştur. Avrupalı meydanlara, parklara kavuşması gerekir. Hamamyolu böyle bir projedir” diye konuştu.
BAŞKANLARA TEŞEKKÜR
Daha önce kentimize hizmet eden Belediye Başkanlarına teşekkür eden Kurt, “Bu proje Köprübaşı ile Odunpazarı’nı birleştiren projedir. Nasıl şu anda bizleri birleştirdiyse gelecekte de şehir ekonomisini canlandıracaktır. Çok eleştirilen köprü bir sanat köprüsü olacak. Eskişehir bir cumhuriyet, demokrasi kentidir. Ve bunu şimdiye kadar her seçimde göstermiştir” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi