VEKİLLER ÇALIŞMIYOR HALKIMIZ EZİLİYOR!

Videoyu Aç VEKİLLER ÇALIŞMIYOR HALKIMIZ EZİLİYOR!
A
a

Zafer Partisi İl Başkanı Bayram Bingöl, Eskişehir’deki milletvekillerinin birçok eksiği olduğunu dile getirerek, “Vekiller belediyelerin üstüne atıyor, belediyeler vekillerin üstüne atıyor. Halk burada eziliyor” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Zafer Partisi İl Başkanı Bayram Bingöl, parti il binasında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Vatandaşlık alan sığınmacıların 10 yıl boyunca oy kullanmamaları için bir imza kampanyası başlatacaklarını söyleyen Bingöl, “Vatandaşımızın da bizi bu konuda destekleyeceğine inanıyoruz” dedi. Eskişehir’de 5 tane ilçede teşkilatlandıklarını, 4 tane ilçede de şu anda görüşmelerin sürdüğünü belirten Bingöl, “Türkiye’deki ekonomik sıkıntıların bir kısmı sığınmacılara bağlı, bir kısmı hükümetin yaptığı yanlış ekonomik hamlelerden dolayı oluşuyor. Bu da tek adam rejiminin getirdiği sıkıntılar” ifadelerini kullandı.
BELEDİYELERE TAVSİYE
“Zafer Partisi olarak bizler iktidara gelirsek çiftçilere alım garantisi vereceğiz” diyen Bingöl, Eskişehir’deki belediyelere tavsiyelerde bulundu. Bingöl, “Bunu yerelde de düşünüyorum. Yerelde belediyeler aslında çiftçisine alım garantisi verirse… Halk Süt’ümüz var bizim, Halk Ekmek’imiz var bizim. Buğday ektirip, bunu una çevirip, yereldeki vatandaşına belediyeler yardımcı olmak için vardır. Belediyeler vatandaşının hayat standardını yükseltmek için vardır. Belediyeler küçük devletlerdir” diye konuştu. ESKİ meclisinde gündeme gelen su zammına değinen Bingöl, “Buradan da Kazım Kurt başkanıma sesleniyorum; halkımızın zaten sırtında ciddi bir yükü var. Eğer belediye olarak bu yükü kendileri üstlenirseler daha doğru olacağına inanıyorum” dedi.
ÇOK GERİDE KALDIK
Eskişehir’deki milletvekillerinin başarılı olup olmadığıyla ilgili soruyu yanıtlayan Bingöl, “Ankara’dan, İstanbul’dan Afyon Gazlıgöl’e insanlar gidiyorlar. Eskişehir’den geçip gidiyorlar. Bizim Kızılinler’de bir su kaynağımız var. Eğer dert termalse… Türkiye’nin de en kaliteli sularından bir tanesiymiş. Vekiller olarak burayı bir turizm alanına çevirebilirler. Yapamazlar mı, yapabilirler. Her gün bir kaza var. Yolların yapılmasıyla ilgili bir çalışmaları yok. Bunlar hep vekillerin eksiği. Vekiller belediyelerin üstüne atıyor, belediyeler vekillerin üstüne atıyor. Halk burada eziliyor” ifadelerine yer verdi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi